mark
CS   EN   

ZDRAVÉ PORADENSTVÍ

Vystavili jste zboží. Zorganizovali jste skladování. Našli jste a vyškolili tým zaměstnanců. Zdravíte své zákazníky z místa za pultem. Svěří se Vám se svým problémem?

Vnímání vůní a pachů je nepřímějším z našich smyslů. Přímo utváří naše pocity. Dokáže nás zalarmovat nebo nám pomůže se uvolnit. Když zákazníci přicházejí do Vašeho obchodu, přicházejí z určitého důvodu. Často spěchají a na mysli mají spoustu dalších věcí. Čekání ve frontě je nepohodlné a mnohé může znervózňovat. Způsob, jakým si zařídíte svůj obchod, Vám může pomoci návštěvníky uklidnit. Pomůže jim vzpomenout si, proč přišli. Zlepšit jim náladu. Vy máte představu o tom, jaký dojem chcete udělat. My Vám jej pomůžeme vytvořit.

Innoscent spolupracuje s pečlivě vybíranými Evropskými dodavateli. Naše systémy mají 5letou záruku a pracují bez nutnosti údržby. Těšíme se na úzkou spolupráci s Vámi, abychom Vám pomohli vybrat jednu z mnoha našich inspirativních vůní, které jsou všechny založeny na 100% přírodních olejích. S Innoscent bude provonění Vašeho obchodu snadné. Pomozte svým návštěvníkům, aby byli “v pohodě”…

PRODUKTOVÉ ŘADY SCENT MARKETING

VoitAir 401 500 m3 VoitAir 501 1000 m3 VoitAir 601 1000 m3 VoitAir 701

VoitAir 401

Úsporný a bezúdržbový
aroma systém.

VoitAir 501

Technický skvost čichového marketingu, nízký hluk.

VoitAir 601

Automatizovaný systém s jedinečným designem.

VoitAir 702

Nejnovější produkt umožňující kombinovat dvě vůně.

Innoscent - inovativní čichový marketing

Produkty pro aroma marketing | Kontakty
Copyright © 2012