mark
CS   EN   

VÍCE NEŽ JEN JÍDLO A PITÍ

Pečlivě vybíráte všechny přísady. Vaši pracovníci jsou zárukou toho, že hosté dostanou vše, co si přejí. Vůně v kuchyni jsou jedinečné. Je tomu tak i v ostatních prostorách budovy?

Vnímání vůní a pachů je nepřímějším z našich smyslů. Přímo utváří naše pocity. Může povzbudit nebo zkazit naši chuť k jídlu. Ovlivňuje naši náladu a pomáhá nám si pamatovat. Když hosté vstoupí, mohou se posadit. Dají si něco k pití. Dají si i něco k jídlu. Mluví spolu, diskutují, vtipkují. Tráví svůj čas u Vás. Mohli by zůstat doma, ale přišli k Vám. Chtějí být Vašimi hosty. Váš podnik pro ně představuje něco jedinečného. Vy máte představu o prostředí, které chcete vytvořit. My Vám pomůžeme dát mu tvar.

Innoscent spolupracuje s pečlivě vybíranými Evropskými dodavateli. Naše systémy mají 5letou záruku a pracují bez nutnosti údržby. Těšíme se na úzkou spolupráci s Vámi, abychom Vám pomohli vybrat jednu z mnoha našich inspirativních vůní, které jsou všechny založeny na 100% přírodních olejích. S Innoscent bude provonění Vaší kavárny nebo restaurace snadné. Vytvořte ono jedinečné prostředí…

PRODUKTOVÉ ŘADY SCENT MARKETING

VoitAir 401 500 m3 VoitAir 501 1000 m3 VoitAir 601 1000 m3 VoitAir 701

VoitAir 401

Úsporný a bezúdržbový
aroma systém.

VoitAir 501

Technický skvost čichového marketingu, nízký hluk.

VoitAir 601

Automatizovaný systém s jedinečným designem.

VoitAir 702

Nejnovější produkt umožňující kombinovat dvě vůně.

Innoscent - inovativní čichový marketing

Produkty pro aroma marketing | Kontakty
Copyright © 2012