mark
CS   EN   

ČAS PRO MĚ

Práce je hektická. Ulice jsou rušné. Váš podnik je oázou. Hosté relaxují již v okamžiku, kdy vstoupí do jeho dveří. Vybrali jste uklidňující barvy. Vybrali jste příjemnou hudbu. Vaši pracovníci se neustále usmívají. Čas zde běží pomaleji. Cítíte to?

Vnímání vůní a pachů je nepřímějším z našich smyslů. Přímo utváří naše pocity. Ovlivňuje naši náladu, to, na co myslíme. Pomáhá nám poznat místa, kterým důvěřujeme. Když hosté vstoupí do Vaší budovy, unikají od každodenního stresu. Přišli si zaplavat. Dopřát si masáž. Ale především sem přišli, aby měli chvilku sami pro sebe. Na chvilku se ztišit v krásném prostředí, kde mohou relaxovat. Vy máte představu o zážitku, který chcete vytvořit. My Vám pomůžeme dát mu tvar.

Innoscent spolupracuje s pečlivě vybíranými Evropskými dodavateli. Naše systémy mají 5letou záruku a pracují bez nutnosti údržby. Těšíme se na úzkou spolupráci s Vámi, abychom Vám pomohli vybrat jednu z mnoha našich inspirativních vůní, které jsou všechny založeny na 100% přírodních olejích. S Innoscent bude provonění vašich lázní nebo wellness centra snadné. Vytvořte okamžiky, které se nezapomínají…

PRODUKTOVÉ ŘADY SCENT MARKETING

VoitAir 401 500 m3 VoitAir 501 1000 m3 VoitAir 601 1000 m3 VoitAir 701

VoitAir 401

Úsporný a bezúdržbový
aroma systém.

VoitAir 501

Technický skvost čichového marketingu, nízký hluk.

VoitAir 601

Automatizovaný systém s jedinečným designem.

VoitAir 702

Nejnovější produkt umožňující kombinovat dvě vůně.

Innoscent - inovativní čichový marketing

Produkty pro aroma marketing | Kontakty
Copyright © 2012