mark
CS   EN   

PRODUKTY  PRO ČICHOVÝ MARKETING

Každá činnost a každá budova je jedinečná. Ať již působíte jako odborník ve zdravotnictví, manažer v hotelu, nebo kanceláři, ať jste majitel klubu nebo obchodu, provozujete restauraci, lékárnu nebo wellness centrum: těšíme se na úzkou spolupráci s Vámi, abychom Vám pomohli vybrat jednu z mnoha našich inspirativních vůní. Vy máte představu o tom, jaký dojem chcete udělat. My Vám pomůžeme tento dojem vytvořit a pomocí vůní a přístrojů čichového marketingu co nejlépe využít.

./galerie/2/voitair400.jpg

VoitAir aroma marketing model 401

Nejnovější generace systémů vůní, využívající prvotřídní aroma technologii. Až 1000m3 rozptylu, nadčasový design, vysoká kvalita. Využijte výhody scent marketingu.

./galerie/2/voitair500-600.jpg

VoitAir aroma marketing model 501

Aroma difuzér VoitAir 501 nabízíme v černém nebo bílém provedení. Designový skvost scent systémy, který můžete v prostoru nenápadně umístit. Užijte si bezkonkurenční pocit z vůně.

./galerie/2/model%20502%20wit%20sp.jpg

VoitAir aroma marketing model 502

Kompaktní design modelu VOITAIR 502 můžete ve vaší prodejně pohodlně umístit za vystavené zboží. Zařízení může být umístěno i ve výkladních skříních, policích a regálech.

./galerie/2/voitair601white.jpg

VoitAir aroma marketing model 601

Vůně Smart Systems vynikají nadčasovým designem a prvotřídní kvalitou. Užijte si vysoce kvalitní vůně v nezměněné intenzitě.

./galerie/2/voitair602white.jpg

VoitAir model 602

Řada produktů VOITAIR 600 přináší revoluci díky inovačnímu difuséru vůně s efektivním rozprašovačem. Během difusního procesu můžete vnímat kvalitní vůně ve stálé a nezměněné intenzitě. Využijte výhody scent marketingu.

./galerie/2/voitair702white.jpg

VoitAir model 702

Nejnovější produkt umožňující kombinovat dvě vůně. Užijte si bezkonkurenční pocit z vůně. Vůně do kanceláře, které můžete jednoduše měnit.

./galerie/2/voitair9021white.jpg

VoitAir model 9021

Systém vůní VOITAIR Aroma Power bez hranic. Naše unikátní mikro-technologie umožňuje napojení systémů vůně přímo do vzduchotechniky klimatizace. Mikroskopické částice jsou okamžitě absorbovány průtokem vzduchu, což zaručuje dokonalý zážitek z vůně.

./galerie/2/voitair9000.jpg

VoitAir aroma marketing POWER model 9022

Výkonný a ekonomický POWER aroma model pro velké prostory. Plně automatizovaný a bezúdržbový přístroj je možno napojit na existující vzduchotechniku. Vůně ve vaší kanceláři bude perfektně rozptýlená.

./galerie/2/vuneprosmyslovymarketing.jpg

Vůně pro smyslový marketing

Profesionální aroma marketing je naší doménu téměř 20 let. Pravidelně investujeme do vývoje stále nových vůní vysoké částky a svoje letité zkušenosti. Prřo jednotlivá odvětví nabízíme specificky vytvořené vůně. Produkujeme povzbuzující vůně s novými akcenty, které v prvé řadě stimulují spontánní rozhodnutí zákazníka a ovlivňují rozhodnutí zákazníka při výběru a koupi vašeho produktu. Všechny naše modely jsou vyráběny v Německu, kde je vysoká kvalita zpracování samozřejmostí.

Innoscent - inovativní čichový marketing

Produkty pro aroma marketing | Kontakty
Copyright © 2012