mark
CS   EN   

MÍSTO K OBJEVOVÁNÍ

Máte zákazníky, kteří se k Vám vracejí. Nebo zákazníky, kteří se u Vás náhodně zastaví. Někteří hledají něco speciálního a jiní zase nemají žádný konkrétní cíl. Váš obchod je tu pro všechny. Zdrží se dostatečně dlouho, aby to zjistili?

Vnímání vůní a pachů je nepřímějším z našich smyslů. Přímo utváří naše pocity. Pomáhá nám pamatovat si, dokáže nás zalarmovat nebo nám pomůže se uvolnit. Když zákazníci vstoupí do obchodu, jejich myšlenky částo bloudí někde jinde. Ve Vašem obchodě je k vidění spousta lákadel. Máte však omezený čas na to, abyste toho využili. Cítí se zákazníci ve Vašem světě příjemně? Jsou nadšení? Vyzkouší si něco? Poví o tom svým přátelům? Vy máte představu o tom, jaký dojem chcete udělat. My Vám jej pomůžeme vytvořit.

Innoscent spolupracuje s pečlivě vybíranými Evropskými dodavateli. Naše systémy mají 5letou záruku a pracují bez nutnosti údržby. Těšíme se na úzkou spolupráci s Vámi, abychom Vám pomohli vybrat jednu z mnoha našich inspirativních vůní, které jsou všechny založeny na 100% přírodních olejích. S Innoscent svůj obchod lehce provoníte. Pro lepší zážitek z nakupování…

PRODUKTOVÉ ŘADY SCENT MARKETING

VoitAir 401 500 m3 VoitAir 501 1000 m3 VoitAir 601 1000 m3 VoitAir 701

VoitAir 401

Úsporný a bezúdržbový
aroma systém.

VoitAir 501

Technický skvost čichového marketingu, nízký hluk.

VoitAir 601

Automatizovaný systém s jedinečným designem.

VoitAir 702

Nejnovější produkt umožňující kombinovat dvě vůně.

Innoscent - inovativní čichový marketing

Produkty pro aroma marketing | Kontakty
Copyright © 2012