mark
CS   EN   

NEJDE JEN O JAKOUKOLI NOC PLNOU ZÁBAVY

Znáte své hosty. Víte, odkud přicházejí, než přijdou k Vám a víte, kam půjdou po odchodu od Vás. Váš podnik mají po cestě. Líbí se jim, jak vypadá. Mají rádi hudbu, která se tu hraje. Proč by si nemohli zamilovat také jeho vůni?

Vnímání vůní a pachů je nepřímějším z našich smyslů. Přímo utváří naše pocity. Pomáhá nám zapamatovat si, ovlivňuje naši náladu a dává nám energii. Když lidé přijdou do Vašeho podniku, objednají si drink na baru, začnou flirtovat nebo jdou tančit, všechno závisí na rozpoložení, v jakém se nacházejí. Když je dobré, přijdou znovu a vzpomínky na předchozí noc se vrátí v tom okamžiku, kdy vstoupí a ucítí známou vůni. Vy máte představu o zážitku, který chcete vytvořit. My Vám pomůžeme dát mu tvar.

Innoscent spolupracuje s pečlivě vybíranými Evropskými dodavateli. Naše systémy mají 5letou záruku a pracují bez nutnosti údržby. Těšíme se na úzkou spolupráci s Vámi, abychom Vám pomohli vybrat jednu z mnoha našich inspirativních vůní, které jsou všechny založeny na 100% přírodních olejích. S Innoscent bude provonění Vašeho podniku snadné. Dejte jim noc, kterou si budou pamatovat…

PRODUKTOVÉ ŘADY SCENT MARKETING

VoitAir 401 500 m3 VoitAir 501 1000 m3 VoitAir 601 1000 m3 VoitAir 701

VoitAir 401

Úsporný a bezúdržbový
aroma systém.

VoitAir 501

Technický skvost čichového marketingu, nízký hluk.

VoitAir 601

Automatizovaný systém s jedinečným designem.

VoitAir 702

Nejnovější produkt umožňující kombinovat dvě vůně.

Innoscent - inovativní čichový marketing

Produkty pro aroma marketing | Kontakty
Copyright © 2012