mark
CS   EN   

MÍSTO, KDE CHCI PRACOVAT

Vedle vstupních dveří do budovy nainstalujete firemní štít. Vaše vstupní prostory vypadají profesionálně. Vybrali jste si nábytek a světla, která chcete používat. Teď zbývá doplnit vůni Vaší budovy: vůni dobře odvedené práce.

Vnímání vůní a pachů je nepřímějším z našich smyslů. Přímo utváří naše pocity. Ovlivňuje naši náladu, naši kreativitu, dává nám energii a pomáhá nám koncentrovat se. Když lidé vstoupí do budovy a posadí se za stůl nebo ke kolegovi v jednací místnosti, ovlivňuje jejich nálada také jejich chování. A chování ovlivňuje výkonnost. To, kde pracujeme, tvoří součást toho, co jsme. Jde o podnikovou identitu. Vy máte představu o pracovním prostředí, jaké chcete vytvořit. My Vám pomůžeme dát mu tvar.

Innoscent spolupracuje s pečlivě vybíranými Evropskými dodavateli. Naše systémy mají 5letou záruku a pracují bez nutnosti údržby. Těšíme se na úzkou spolupráci s Vámi, abychom Vám pomohli vybrat jednu z mnoha našich inspirativních vůní, které jsou všechny založeny na 100% přírodních olejích. S Innoscent bude provonění Vašich kanceláří snadné. Nechte své kanceláře ovlivňovat…

PRODUKTOVÉ ŘADY SCENT MARKETING

VoitAir 401 500 m3 VoitAir 501 1000 m3 VoitAir 601 1000 m3 VoitAir 701

VoitAir 401

Úsporný a bezúdržbový
aroma systém.

VoitAir 501

Technický skvost čichového marketingu, nízký hluk.

VoitAir 601

Automatizovaný systém s jedinečným designem.

VoitAir 702

Nejnovější produkt umožňující kombinovat dvě vůně.

Innoscent - inovativní čichový marketing

Produkty pro aroma marketing | Kontakty
Copyright © 2012