mark
CS   EN   

MÍSTO KDE SE UZDRAVÍM

Investujete do své praxe. Do kvality své práce. Do nákladů na pohodlné zubařské křeslo. Na čekárnu, kde se pacienti budou cítit příjemně. Lékařská péče obvykle nepatří mezi to, co si lidé užívají. Ale neměli by z ní mít strach.

Ze všech věcí, které vyvolávají naše vzpomínky, může být vůně tou nejrychlejší. Když jste lékař, dentista nebo jiný odborník ve zdravotnictví, je Vaše pracoviště hygienické. Má svou typickou vůni. A ta v nás může vyvolávat nepříjemné vzpomínky. Někteří z nás dokonce mají strach. Strach ovlivňuje náladu v čekárně. Ovlivňuje, co Vám Vaši pacienti při návštěvě řeknou. S vůní ve Vaší ordinaci se naštěstí , na rozdíl od našich strachů, snadno pracovat. Vůně ve Vaší ordinaci by měly být pozitivní.

Innoscent spolupracuje s pečlivě vybíranými Evropskými dodavateli. Naše systémy mají 5letou záruku a pracují bez nutnosti údržby. Těšíme se na úzkou spolupráci s Vámi, abychom Vám pomohli vybrat jednu z mnoha našich inspirativních vůní, které jsou všechny založeny na 100% přírodních olejích. S Innoscent bude provonění Vaší ordinace snadné. Pomozte svým pacientům, aby se cítili lépe …

PRODUKTOVÉ ŘADY SCENT MARKETING

VoitAir 401 500 m3 VoitAir 501 1000 m3 VoitAir 601 1000 m3 VoitAir 701

VoitAir 401

Úsporný a bezúdržbový
aroma systém.

VoitAir 501

Technický skvost čichového marketingu, nízký hluk.

VoitAir 601

Automatizovaný systém s jedinečným designem.

VoitAir 702

Nejnovější produkt umožňující kombinovat dvě vůně.

Innoscent - inovativní čichový marketing

Produkty pro aroma marketing | Kontakty
Copyright © 2012