mark
CS   EN   

RADOST Z POZNÁNÍ

Všichni Vaši pracovníci jsou úhledně upraveni. V hotelové hale zní příjemná hudba. Recepci zdobí krásné květiny. Nyní zbývá přidat do Vašeho hotelu vůni, aby byl zážitek dokonalý.

Vnímání vůní a pachů je nepřímějším z našich smyslů. Přímo utváří naše pocity. Pomáhá nám pamatovat si. Když Vaši hosté vstoupí do hotelu, chcete, aby se okamžitě cítili vítáni. Když pořádáte konferenci, měla by být atmosféra svěží a plná energie. Zeptejte se hotelových hostů na jejich pocity, a když budete mít štěstí, uslyšíte obecně výrazy jako „profesionální“, „přátelský“ nebo dokonce „nádherný“. Díky tomu se Vaši hosté budou vracet. Vy máte představu o světě, jaký chcete vytvořit. My Vám pomůžeme dát mu tvar.

Innoscent spolupracuje s pečlivě vybíranými Evropskými dodavateli. Naše systémy mají 5letou záruku a pracují bez nutnosti údržby. Těšíme se na úzkou spolupráci s Vámi, abychom Vám pomohli vybrat jednu z mnoha našich inspirativních vůní, které jsou všechny založeny na 100% přírodních olejích. S Innoscent bude provonění Vašeho hotelu snadné. A Vaši hosté si toho všimnou. A ještě lépe: budou si pamatovat…

PRODUKTOVÉ ŘADY SCENT MARKETING

VoitAir 401 500 m3 VoitAir 501 1000 m3 VoitAir 601 1000 m3 VoitAir 701

VoitAir 401

Úsporný a bezúdržbový
aroma systém.

VoitAir 501

Technický skvost čichového marketingu, nízký hluk.

VoitAir 601

Automatizovaný systém s jedinečným designem.

VoitAir 702

Nejnovější produkt umožňující kombinovat dvě vůně.

Innoscent - inovativní čichový marketing

Produkty pro aroma marketing | Kontakty
Copyright © 2012